W Study Tour mogą wziąć udział tylko osoby zarejestrowane na konferencję!

Study Tour 1
Poznaj Gdańsk od strony wody z Premium Yachting

Termin: 07.04.2018

Niesamowite doświadczenia na pokładzie jachtu, miasto z zupełnie nowej perspektywy, cały dzień wrażeń turystycznych w Gdańsku. Zapraszamy na niezwykły rejs w ramach „study tour” konferencji Nowe Trendy w Turystyce. Udział w rejsie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona ponieważ jacht może jednorazowo zabrać 8 osób (organizatorzy zaplanowali 3 tury rejsu).

I rejs, godzina 10:00, zakończenie godz. 13:00 (brak miejsc, rejestracja zamknięta)

II rejs, godzina 11:30, zakończenie 14:30

III rejs, godzina 13:00, zakończenie 16:00 (brak miejsc, rejestracja zamknięta)

Gdańsk zawdzięcza swoją barwną historię, pozycję i wielkie zainteresowanie MORZU! To właśnie dzięki jego morskiej tradycji jest tyle niesamowitych miejsc do zobaczenia i zwiedzanie zarówno historycznych jak i nowoczesnych. Z Premium Yachting macie okazję do poznania Gdańska od wody na pokładzie pięknego jachtu pełnomorskiego. Zabierzemy Was w podróż po industrialnych okolicach stoczni, pięknym Głównym Mieście, przepłyniemy pod ikoną Miasta – zabytkowym drewnianym Żurawiem, a cumować będziemy przy niesamowitej Twierdzy Wisłoujście. Podczas rejsu przewodnik po Gdańsku oraz nasz wykwalifikowany skipper opowiedzą Wam ciekawostki morskie i historyczne, a dla wszystkich zaserwujemy rozgrzewającą kawę i herbatę, aby podróż miała, dosłownie, doskonały smak. 

W ramach rejsu czeka Was 1,5h zwiedzania Twierdzy Wisłoujście z przewodnikiem.

Zapraszamy na pokład!

Szczegóły dotyczące wydarzenia wkrótce!

Gdańsk od strony wody: jak było rok temu?

Twierdza Wisłoujście

Fortyfikacja zlokalizowana u ujścia Wisły do Morza Bałtyckiego. Przez wieki chroniła Gdańsk przed atakiem od strony morza, wskazywała drogę do portu oraz przyjmowała wielkich gości w swe mury. Jest jedną nielicznych twierdz nadmorskich na Bałtyku. Dawniej wizytowali ją królowie polscy – Zygmunt III, Władysław IV i Jan Kazimierz z dynastii Wazów, Jan III Sobieski, Stanisław Leszczyński, August III Sas. Sekretarz poselstwa króla Francji – Charles Ogier pisał: „Doskonała to bez ochyby warownia, pod której ochroną leży całe miasto Gdańsk, albowiem bez zezwolenia owej fortalicji nie może nic ani Wisłą w morze spłynąć, ani z morza wpłynąć do Wisły. Otaczają te fortalicje liczne kanały i fosy i liczne obwałowania najdokładniej wedle przepisów nowej sztuki wykonane.” Twierdza jest od 6 lat systematycznie restaurowana i zachwyci każdego, kto ją zobaczył.

Płynęliśmy z Premium Yachting

partnerem konferencji NTT2018

Projekt, który powstał aby móc odkrywać Trójmiasto od strony wody.  W naszej  flocie posiadamy m.in.: ekskluzywne jachty Jeanneau Sun Odyssey 42, nowoczesne łodzie motorowodne typu Galeon HTC, imponujące żaglowce. Organizujemy wyjątkowe imprezy żeglarskie: rejsy korporacyjne i rekreacyjne, rejsy motywacyjne i eventy dla firm. Jesteśmy doskonałym uzupełnieniem  konferencji  i spotkań biznesowych realizowanych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, realizując rejsy między miastami, a szukającym więcej emocji zaproponujemy regaty.  Nasza oferta jest propozycją dla ludzi i firm  szukających niecodziennej atrakcji, lubiących komfort i dbających o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Dzięki posiadaniu własnej floty jachtów jesteśmy również w stanie sprostać niestandardowym wymaganiom  klientów. Planujesz wyjazd lub imprezę w Trójmieście? Zapraszamy do współpracy!

Premium Yachting zaprasza na wodę!

Rejsy, Regaty, Imprezy, Zabawa, Emocje, Integracja, Spotkania. Zapraszamy na żeglarskie imprezy i wodne atrakcje w Trójmiescie! Załoga Premium Yachting jest do Waszej dyspozycji. Sezon 2017 w Sopocie, Gdańsku i Gdyni zaczynamy już od kwietnia. Planujesz wydarzenie nad morzem? Sprawdź nas: kontakt@premiumyachting.pl lub 600034174

Opublikowany przez Premium Yachting na 18 styczeń 2017
Premium Yachting
Kontakt:

e-mail: kontakt@premiumyachting.pl
telefon: 600 034 174
www.premiumyachting.pl

Study Tour 2
Rowerem przez Gdańsk

Termin: 07.04.2018

Poznaj Gdańsk z perspektywy roweru z Poland by Locals! Zapraszamy na 3 godzinną wycieczkę, z dwoma przewodnikami oraz lokalnym poczęstunkiem na trasie dla całej grupy.  Udział w wycieczce jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona ponieważ, w jednej turze może wziąć udział 15 osób (organizatorzy zaplanowali 2 tury wycieczki: godz. 10:00 oraz 14:00).

Lubisz jeździć na rowerze i poznawać nowe okolice? Zapraszamy na wycieczkę rowerową, w czasie której poznasz najciekawsze miejsca w sercu Gdańska. Bez względu na wiek i kondycję, możesz przyłączyć się do naszego zwiedzania – teren jest płaski i jeździ się po nim bardzo przyjemnie. Ruszaj z nami w trasę poza utartymi szlakami. Odkryjemy przed Tobą Główne Miasto, opowiemy Ci o jego zabytkach i zapuścimy się w zrewitalizowane rejony dzielnicy Dolne Miasto. Tam, wśród zieleni, kanałów i  pięknej architektury posłuchasz o niezwykłych tajemnicach tej części miasta. Rowerem dojedziemy też do Stoczni Gdańskiej gdzie w industrialnej przestrzeni z charakterystycznymi żurawiami w tle usłyszysz wciąż żywą i dumną historię Solidarności i walki o wolną Polskę. Trasa usiana jest licznymi przystankami w naszych ulubionych lokalnych miejscach.

 
Poland by Locals
Kontakt:

e-mail: contact@polandbylocals.com
telefon: +48 537 168 775
www.polandbylocals.com

Na trasie wycieczki znajdą się:

– ul. Długa i Długi Targ
– ul. Piwna (historia gdańskiego piwowarstwa)
– Bazylika Mariacka wraz z wieżą
– ul. Mariacka (Polski bursztyn najlepszy)
– Żuraw i Długie Pobrzeże 
– Wyspa Spichrzów
– Dolne Miasto i wspięcie się na Bastion Żubr
– trasa wzdłuż Opływu Motławy (PitStop)
– Szafarnia I Ołowianka
– Muzeum Poczty Polskiej
– Stocznia Gdańska z wejściem na taras widokowy ECS i salą BHP
– Poszukiwanie grobu Jana Heweliusza 
 
Szczegółowy opis programu, wkrótce.

Rowery zapewnia House of Bikes

House of Bikes to przede wszystkim pasjonaci rowerowi, którzy uwielbiają ten sport i chcą zarażać swoją pasją innych. W naszym sklepie znajdziecie nie tylko rowery i części rowerowe. W ofercie mamy doskonały serwis, wypożyczalnie i przechowalnie rowerów, a także wiele akcesoriów i zabawek związanych z tym sportem.

W House of Bikes znajdziecie między innymi rowery młodej, polskiej firmy Monteria, która zaskakuje genialną jakością sprzętu, zaskakującym designem i ogromnym wyborem.

Jesteśmy bardzo młodą firmą, jednak zależy nam przede wszystkim na tym, aby budować długotrwałe relacje z klientami, którzy do nas przychodzą. Jakość zarówno naszego sprzętu jak i serwisu jest i zawsze będzie na najwyższym poziomie – stawiamy bowiem przede wszystkim na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Study Tour 3
Szlakiem gdańskich obiektów konferencyjnych

Termin: 07.04.2018

Gdańsk,  przechodzi obecnie prawdziwy boom inwestycyjny, ma się czym pochwalić jeśli chodzi o obiekty konferencyjne – pokaźną i różnorodną bazą hotelową oraz wieloma miejscami idealnymi do organizacji konferencji, w tym coraz więcej „unique venues”. Wystarczy wymienić rozpoznawalne w całej Polsce i coraz częściej Europie, imponujące Europejskie Centrum Solidarności – gospodarza konferencji Nowe Trendy w turystyce 2018, nowoczesny Teatr Szekspirowski czy najpiękniejszy w Polsce stadion w Letnicy. Study Tour został tak zaplanowany, aby na jego trasie znalazły się najważniejsze obiekty konferencyjne naszego miasta. 

 

AmberExpo

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A., to jedno z najnowocześniejszych centrów wystawienniczo-kongresowych w Europie, stwarzające możliwość organizacji różnorodnych wydarzeń gospodarczych, społecznych, naukowych, kulturalnych oraz sportowych o skali zarówno lokalnej, jak i międzynarodowej. W reprezentujących europejskie standardy trzech halach wystawienniczych (łącznie – 12 tys. m. kw.) oraz salach i salkach konferencyjnych. Międzynarodowe Targi Gdańskie realizują w ciągu roku niemal 100 wydarzeń.

Stadion Energa Gdańsk

Jeden z najpiękniejszych stadionów w Europie, Stadion Energa Gdańsk dysponuje kilkudziesięcioma lożami VIP, które mogą być wynajmowane na kameralne spotkania do 30 osób. Obiekt posiada też największą na Pomorzu salą konferencyjną (1400 m2) na 1000 osób – ATOM Club oraz przestrzenie typowo piłkarskie, które są wykorzystywane do spotkań biznesowych, jak np. szatnie piłkarskie, czy salki treningowe.

Gdański Teatr Szekspirowski

Gdański Teatr Szekspirowski oferuje przestrzenie na organizację kongresów, konferencji prasowych, uroczystych bankietów i innych wydarzeń. Przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań (otwierany dach czy system zapadni umożliwiający różne ustawienia Sali Głównej) oraz nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, można tu zorganizować niezapomniane wydarzenie.

Gdańskie Centrum Muzyczno-Kongresowe na Ołowiance Sercem GCMK

jest Sala Koncertowo-Kongresowa na blisko 1000 miejsc, którą zdobią sprowadzone z katedry lozańskiej, wspaniałe 95-głosowe organy. Oprócz głównej sali, na terenie Centrum znajduje się 8 mniejszych Sal (od 40 do 200 os.), dwukondygnacyjna restauracja, plac parkingowy na 5 tyś m2 (z możliwością ustawienia namiotu wystawienniczego) oraz Salon Gdański (w którym organizowane są bankiety i wystawy firm).