Poznaj wybranych wystawców

Systemtourguide.com

Systemtourguide.com to lider w zakresie systemów tourguide w Europie, dostawca i integrator usług audioguide. Nasi klienci to m.in. biura podróży, incentive, przewodnicy, agencje tłumaczeń, muzea, organizacje turystyczne, a także duże korporacje wykorzystujące sprzęt tourguide w swoich fabrykach. Jesteśmy firmą z Trójmiasta, członkiem Gdańskiej Organizacji Turystycznej razem z którą wspólnie prowadzimy stworzony przez nas system audioguidegdansk.pl

Co chcemy Wam pokazać?

Muzeom chcemy przedstawić przykłady naszych wdrożeń systemów audioguide, w tym zaprezentujemy najnowsze wdrożeniem na wystawie „Gdynia – Dzieło Otwarte”. Ponadto podczas rozmów chcielibyśmy zaprezentować korzystniejszą dla muzeów i innych publicznych placówek formułę użytkowania i rozwoju systemu audioguide – dzierżawę per capita.

Wszystkim zaś zaprezentujemy nasze systemy tourguide (do oprowadzania grupowego) i audioguide (do zwiedzania indywidualnego).

Artur Bartoszewski
Konsultant

696 257 665

Karol Spieglanin
Konsultant

694 451 997

Przemysław Diering
CEO

501 783 738

Premium Yachting

Premium Yachting to sprawdzona formuła zabawy i integracji na wodzie. To doskonałe uzupełnienie spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń oraz imprez prywatnych, podczas których poznajemy Gdańsk oraz Trójmiasto od  strony  wody. W naszej flocie znajdują się  jachty, motorówki i żaglowce. Posiadamy  scenariusze na każde wodne wydarzenie od 30 min po cały dzień od 2 do 200 osób. Najważniejszy dla nas jest komfort, bezpieczeństwo i piękne wspomnienia gości.

Kasper Orkisz
Dyrektor Zarządzający

501 094 461

Marcin Woliński
Event Manager

600 034 174,

Monika Prócheńska
Event Specialist

698 140 818

Profitroom

Profitroom jest liderem wśród dostawców technologii rezerwacyjnej dla hoteli i apartamentów; obecnie obsługuje ponad 1500 klientów w Polsce i na świecie. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania, których głównym celem jest zwiększanie zysków hoteli. Wśród nich autorski system rezerwacji online i Channel Manager, a także wielokrotnie nagradzane strony internetowe czy zintegrowane kampanie marketingowe dla najlepszych marek hotelarskich w Polsce.

Mateusz Zieliński
New Business Director

mateusz.zielinski@profitroom.pl
605 914 411

Bartosz Sułecki
Sales Director

bartosz.sulecki@profitroom.pl
796 370 001

QB Mobile

Firma qb-mobile s.c. jest producentem oprogramowania, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji przeznaczonych na platformy Android, iOS oraz rozwiązaniach webowych do zarządzania nimi. Oprócz projektów zewnętrznych wdraża własny start-up,  przeznaczony dla branży turystycznej. qb-mobile s.c. jest również partnerem technologicznym Gdańskiej Organizacji Turystycznej w rozwoju Karty Turysty.

 

Co chcemy Wam pokazać?

Prezentowana będzie nowoczesna platforma mająca zastąpić drogie systemy audioguide przeznaczona dla obiektów turystycznych. Dostarcza narzędzia umożliwiające tworzenie ścieżek zwiedzania z automatycznie uruchamianymi punktami wraz z ich zawartością (materiały audio, elementy rozszerzonej rzeczywistości, elementy gry miejskich, galerie, tekst). Ścieżki zwiedzania mogą być tworzone przez obiekty oraz organizacje turystyczne poprzez prosty w obsłudze system zarządzania treścią. Platforma używa jako wyzwalaczy czujników Beacon, NFC oraz GPS (w zależności od potrzeb) oraz zapewnia działanie online jak i offline.

Oprócz ścieżek zwiedzania rozwiązanie pozwala również na sprzedaż biletów online oraz ich weryfikację, współpracuje z Gdańskim Systemem Karty Turysty i cały czas jest rozwijane o kolejne moduły przeznaczone dla branży turystycznej.

Chętnie spotkamy się z przedstawicielami organizacji turystycznych oraz obiektów turystycznych celem przedstawienia możliwości platformy oraz nawiązania współpracy. Dla miejskich organizacji turystycznych większość funkcjonalności platformy SmarTour jest darmowa.

Michał Sarnowski
CEO

michal@qb-mobile.com
+48 516 155 516

Andrzej Rostkowski
CEO

andrzej@qb-mobile.com
+48 690 670 286

Qtravel.pl to kontekstowa wyszukiwarka wycieczek, która łączy w sobie prostotę użytkowania ze skutecznym działaniem. To serwis dla wszystkich, którzy szukają dla siebie wymarzonego wyjazdu. Nie zależnie od tego, czy szukasz ekskluzywnego wypoczynku na Malediwach, szalonej zabawy w tureckim kurorcie, czy też trekkingu w Peru – na Qtravel.pl znajdziesz wycieczkę, która pozwoli Ci spełnić marzenia. Qtravel.pl to największa baza polskich organizatorów wycieczek skupiająca oferty ponad 80 organizatorów wyjazdów turystycznych. Qtravel.pl to najłatwiejszy sposób, by znaleźć dokładnie to czego szukasz!

Agnieszka Kukałowicz
CEO Qtravel.pl

607 999 040

Michał Laskowski
Dyrektor Sprzedaży

508 591 934

Marzena Kurek

Euro Pilot (wcześniej Daunpol), działa nieprzerwanie od 25 lat. Jest wydawcą map, przewodników i wydawnictw turystycznych na rynek komercyjny i zlecenia indywidualne. Od blisko dekady tworzy także mapy elektroniczne, webaplikacje i natywne aplikacje-przewodniki. Klienci wydawnictwa wywodzą się z branży turystycznej, samorządów lokalnych oraz sektora nieruchomości. Wydawnictwo Euro Pilot jest również wyłącznym partnerem na Polskę niemieckiej firmy MairDumont, wydawcy serii Marco Polo, Dumont i ADAC.

Przemysław Sitnik
Kierownik New Tech & Mobile

p.sitnik@europilot.com.pl
+ 48 531 531 456

Dominika Borówka
Kierownik Projektów

borowka@europilot.com.pl
+48 602 38 43 34

Rejsclub.pl

Portal rejsów wycieczkowych RejsClub.pl powstał w 2009 roku z zamiłowania do cruisingu. Oferujemy bogaty wybór rejsów i ekskluzywnych wypraw. Współpracujemy z ponad czterdziestoma największymi i najlepszymi światowymi armatorami. Posiadamy również szeroką ofertę mniejszych, butikowych statków, luksusowych żaglowców, a jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy kompleksową ofertą rejsów po rzekach świata.  

Co chcemy Wam pokazać?

Ludzie, którzy tworzą RejsClub.pl jako jedni z pierwszych w Polsce kilkanaście lat temu zaczęli polecać i reklamować cruising. Mieli okazję wielokrotnie korzystać z tej formy wypoczynku i zdobyć praktyczne doświadczenie. Wiedza ta pozwoliła oferować rejsy i wyprawy, które usatysfakcjonują nawet najbardziej zagorzałego, wymagającego podróżnika. RejsClub.pl zajmuje się również kompleksową organizacją rejsów dla firm, tworząc ofertę szytą na miarę dla każdego klienta. W 2016 roku otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie od armatora MSC Cruises za najlepszą sprzedaż grupową „The Best Group Producer”.

Ewa Janowicz
Dział Współpracy z Agentami

+48 508 070 608
e.janowicz@rejsclub.pl

Katarzyna Roj
Dyrektor ds. Produktu / Product Director

+48 513 013 916
k.roj@rejsclub.pl

baltictravel.pl

BalticTravel.pl jest nowoczesną platformą dedykowaną turystyce przyjazdowej, biznesowej i medycznej. Portal zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz firm odwiedzających Województwo Pomorskie. Platforma budowana jest w kilku wersjach językowych oferując swoje usługi również turystom z Europy Zachodniej i Północnej, Rosji, Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz Azji.

Co chcemy Wam pokazać?

BalticTravel.pl proponuje kompleksową obsługę w zakresie turystyki medycznej, zapewniając profesjonalne, bezpieczne i atrakcyjne cenowo usługi oraz zabiegi medyczne i upiększające. Oprócz specjalnych pakietów oferowane są również usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dział biznesowy zajmuje się organizacją spotkań, szkoleń, konferencji, kongresów oraz eventów firmowych, bazując na najciekawszych obiektach w regionie. Proponuje również kompleksowy serwis w sytuacji targów i wydarzeń biznesowych odbywających się na terenie Trójmiasta. Ważną częścią są również usługi VIP gwarantujące kompleksową organizację luksusowych ofert „szytych na miarę” dla wymagających klientów. Trzecim kierunkiem działania BalticTravel.pl jest serwis w zakresie wypoczynku i rozrywki na terenie Województwa Pomorskiego. W tym zakresie oferowane są przede wszystkim wycieczki dla gości trójmiejskich hoteli i apartamentów, baza noclegowa, transfery, wynajem autokarów i samochodów, bilety lotnicze, kolejowe i promowe oraz rejsy wycieczkowe po Morzu Bałtyckim. BalticTravel.pl zajmuje się również organizacją okazjonalnych eventów oraz obsługą wydarzeń sportowych, m.in. Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn.

Karolina Leśniak
Project Manager

+48 733 077 175
karolina.lesniak@baltictravel.pl

Bartosz Jan Misiewicz
Excursion manager

+48 730 077 175
bartosz.misiewicz@baltictravel.pl.

Travel Gdansk

Jesteśmy firmą turystyczną specjalizującą się w odbiorze i przewozie osób z lotniska w Gdańsku oraz organizowaniu czasu wolnego dla turysty. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów o podwyższonym standardzie dla różnych grup. Pojazdy wyposażone są dodatkowo w foteliki dla dzieci, wi-fi, napoje. Tworzymy i budujemy własne produkty turystyczne w oparciu o zapotrzebowanie naszych klientów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym produktem pakietowym Gdańsk CityBreak, który wystawiliśmy do tegorocznego konkursu TTA Tourism Trends Awards 2017.

Paweł Czeczko
CEO

788 325930

Ewa Kunz
specjalista ds. organizacji eventów

+48 510 31 30 31

Kamila Czoske
specjalista ds. rezerwacji

+48 537 189 189

Reach a Blogger

Platforma współpracy między Blogerami, Vlogerami i innymi Twórcami a Reklamodawcami. Marketplace, na którym strony kontaktują się bezpośrednio. Blogerzy mogą sprzedać a Klienci mogą kupić publikacje na blogach, testy produktowe na podanych warunkach cenowych. Na platformie jest zarejestrowanych ponad 3 200 blogów oraz ponad 1 600 Klientów. Platforma działa od 2014 roku i dynamicznie się rozwija. 

Co chcemy Wam pokazać

Chętnie spotkamy się z firmami, które chcą wykorzystać blogi turystyczne, podróżnicze i ew. inne do działań reklamowych. Mamy 333 blogi podróżnicze oraz ponad 3 200 blogów i vlogów w swojej ofercie z wszystkich kategorii. Chcemy zaprezentować jak łatwo przez naszą paltformę www.REACHaBLOGGER.pl nabywać publikacje.

Adam Sułkowski
junior project manager

+48 720 912 939
adam@reachablogger.pl

Robert Sosnowski
managing director

+48 601 05 45 27
robert@reachablogger.pl

Bidroom.com to prawdziwa rewolucja w świecie platform bookingowych – brak prowizji od rezerwacji, gwarantowane niższe ceny dla użytkowników, w porównaniu do konkurencyjnych stron. Chcesz się dowiedzieć jak to działa? Masz dość 16% prowizji za każdą rezerwację? Z przyjemnością przedstawimy Ci nasz innowacyjny projekt.

Michael Ros
CEO

+31 6 1019 3169

Izabela Krzanowska
Sales Director

+48 570 900 078

Szymon Brylski
Marketing Manager

+48 517 332 693

Tupik to obecnie kluczowy projekt spółki GlobeData. Funkcjonalna aplikacja, przejrzysty portal internetowy oraz wysokiej jakości treści to podstawy systemu. Na tej bazie tworzymy interaktywne wyprawy turystyczne wykorzystujące technologię beaconów. Kładziemy nacisk na grywalizację i współzawodnictwo uczestników. Tupiki zapewniają użytkownikom pełną funkcjonalność, zarówno offline, jak i “poza zasięgiem”, zaś stosowana technologia umożliwia klientom zaawansowaną analizę ruchu turystycznego.

CTAdventure jest ekspertem w dziedzinie analizy obrazu. Firma stosuje technologię Uczenia Maszynowego w celu usprawnienia lub automatyzacji pracy wszędzie tam gdzie analiza obrazu – zdjęć lub filmu – może przyspieszyć proces lub podnieść jakość wykonywanych usług. CTA jest także pionierem w dziedzinie Rozszerzonej oraz Wirtualnej Rzeczywistości. 

Co chcemy Wam pokazać?

Podczas targów zostanie zaprezentowana Technologia Rozszerzonej Rzeczywistości i jej potencjalne zastosowanie w turystyce. Celem prezentacji jest pokazanie, że zaangażowanie użytkowników można osiągnąć nie tylko przez wstawianie kodów QR z linkiem ale również przez dodawanie wirtualnych obiektów, które nie są widocznym gołym okiem i należy je najpierw odnaleźć — mogą być ukryte w dowolnym fragmencie obrazu/ plakatu/ ulotki, a wierszowane wskazówki prowadzą użytkownika do ich odnalezienia. Głównym elementem prezentacji jest aplikacja mobilna zainstalowana w naszym przypadku na iPadzie. Po skierowaniu obiektywu tabletu na jeden ze znaczników na ekranie tabletu (oraz ekranie TV) pojawi się wirtualny obiekt (stadion gdański, żuraw, Jan Heweliusz, jakaś maszyna). Gracz ma możliwość zrobienia sobie zdjęcia z danym obiektem, przetestowania jak on działa/ działał, dowiedzieć się kilku ciekawostek na jego temat i nawet rozwiązać związaną z nim zagadkę lub też odpowiedzieć na pytanie.

stoisko dotyczy wirtualnych wystaw i gier miejskich z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości, oraz innych możliwości wykorzystania multimediów i nowych technologii w turystyce

Magnetic Group

Magnetic Group to agencja eventowa oraz wypożyczalnia mebli z ponad 10-letnim doświadczeniem. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie organizacji i realizacji eventów. Posiadamy bogatą ofertę mebli na eventy wewnętrzne oraz plenerowe. Zapewniamy kompleksowe usługi, od standardowych rozwiązań w postaci doboru lokalizacji, odpowiedniej oprawy artystycznej, wizualnej, oświetleniowej, a także doradztwo w zakresie przygotowania scenografii wydarzenia oraz doboru odpowiednich mebli.

Co chcemy Wam pokazać?

W trakcie wydarzenia chcemy zaprezentować nasze meble oraz info dotyczące naszej działalności jako agencja eventowa i wypożyczalnia mebli, a także firma zajmująca się nowymi mediami (produkcja muzyki do obrazu, post-produkcja dźwięku, realizacja wideo, montaż filmowy) – czyli realizacja materiałów filmowych na zamówienie klienta z wydarzeń, klipy reklamowe, zapowiedzi, etc.

Katarzyna Kowalska
Marcin Warnke
Właściciel

510 438 825
office@magneticgroup.pl

Miesięcznik poświęcony polskiej i międzynarodowej branży spotkań (MICE – meetings, incentives, conferences, events), który swoim zakresem obejmuje wszystkie jej segmenty: eventy, wyjazdy incentive, kongresy i konferencje. Tematy podejmowane przez gazetę opisywane są w sposób pogłębiony i wieloaspektowy, dzięki czemu pokazuje ona rolę i znaczenie branży m.in. w szeroko pojętej komunikacji marketingowej, employer  brandingu czy marketingu miejsc. 

Maria Krzos
Redaktor Naczelna
Anna Łukasik
Project Manager

GIWK Zbiornik Wodny Kazimierz

Zbiornik Wody Kazimierz to współczesna wieża ciśnień pełniąca również funkcję wieży widokowej. Z tarasu, znajdującego się na wysokości 45 m n. p. m, dziesięć metrów ponad koronami najwyższych drzew, roztacza się niezwykła panorama na Wyspę Sobieszewską i Zatokę Gdańską.  

Co chcemy Wam pokazać?

Podczas targów przedstawimy nowe miejsce na turystycznej mapie regionu – nowy widok na Gdańsk. Opowiemy o atrakcjach, jakie czekają odwiedzających Zbiornik Wody Kazimierz, m.in. o interaktywnej wystawie edukacyjnej. Wytłumaczymy, jak skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy!

Agnieszka Klugmann
GIWK

58 321 26 82

Monika Leńska
przedstawiciel operatora

500 719 128

So Stay Hotel City & Business ***

Pierwszy w Polsce hotel odpowiedzialny społecznie.

Hotel So Stay znajduje się w samym centrum Gdańska, blisko najważniejszych atrakcji historycznych i kulturalnych. Jest to pierwszy w Polsce obiekt odpowiedzialny społecznie. Utworzyliśmy go z myślą o młodych ludziach mających utrudniony start w dorosłość inwestując w ich edukację i tworząc miejsca praktyk, staży i pierwszej pracy. To miejsce kameralne, w którym panuje przyjazna atmosfera. To Państwo są dla nas najważniejsi. Każdego dnia staramy się udoskonalać jakość naszych usług, by zapewnić maksymalny komfort pobytu naszym Gościom.

Daniel Góralewski
kierownik recepcji

731 223 346

Karolina Mąkosa
Recepcjonistka

MeetingPlanner.pl

MeetingPlanner.pl to nowoczesna platforma komunikacji stworzona z myślą o planistach zajmujących się organizacją wydarzeń firmowych – meeting plannerach z korporacji i agencji oraz dostawcach usług – hotelowych, konferencyjnych i eventowych. MeetingPlanner.pl stanowi także platformę wymiany opinii oraz efektywnej komunikacji pomiędzy przedstawicielami przemysłu spotkań. Ambicją autorów projektu jest to, by MeetingPlanner.pl rejestrował wszystkie ważne wydarzenia i trendy zachodzące na tym rynku, a także wspierał i promował istotne inicjatywy mające na celu integrację środowiska branży spotkań w Polsce. Sztandarowe projekty. Konkurs MP POWER AWARDS, MP FAST DATE®, MP MICE TOUR® , BIBLIOTEKA MEETING PLANNERA.

Dorota Średnicka
Starszy specjalista ds. projektów

606 960 875

Gdańska Szkoła Artystyczna

STW Znak. Przygoda ze sztuką. Spełniamy marzenia.
Nasza przygoda z szeroko pojęta działalnością artystyczną trwa już ponad dwadzieścia pięć lat. Jesteśmy artystami trójmiejskimi tworzącymi wydarzenia artystyczne: festiwale plenerowe, spektakle teatralne, koncerty, szkolenia, plenery artystyczne dla firm itp. To co wyróżnia nas na rynku, to fakt, że każda realizacja jest oparta na oryginalnym scenariuszu pisanym pod zamawiającego.
Prowadzimy zajęcia z malarstwa, rzeźby, choreografii, fotografii, ceramiki , multimediów, teatru i filmu. Nie brakuje wśród nas osobowości ze świata akademickiego i alternatywnego, które od lat odnoszą sukcesy. Nasza Gdańska Szkoła Artystyczna jest jedną z największych prywatnych szkół artystycznych w Polsce.