Aktualności

This is a single blog caption
23
Mar

Dlaczego właśnie Gdańsk? Przekonaj się na własne oczy podczas wyjątkowego study tour!

Konferencja „Nowe Trendy w Turystyce” to wiele ciekawych spotkań, prelekcji, prezentacji i warsztatów, ale nie tylko. Dla tych z Państwa, którzy zdecydowali się na złoty pakiet przygotowaliśmy wyjątkowy study tour. Odwiedzimy najważniejsze miejsca na mapie konferencyjnej grodu nad Motławą!

Wyjazd komfortowego autokaru zaplanowano na 1 kwietnia (nie, nie, to nie żart prima aprilisowy) o godz. 9.00. Autokar będzie kolejno podejmował gości z hoteli. Objazd zaczniemy od siedziby Międzynarodowych Targów Gdańskich – Amber Expo (9.30). To duży  i bardzo nowoczesny obiekt, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o targach i konferencjach.

Następnie ok 10.40 odwiedzimy Stadion Energa Gdańsk. To pierwszy z „unique venues” na naszej trasie. Wspaniały „bursztynowy” obiekt został zbudowany dla sportowców i kibiców, ale jednocześnie projektanci nie zapomnieli o przestrzeni, która jest wprost idealna, jako miejsce spotkań. Co więcej, może być kształtowana zgodnie z Państwa wymaganiami!

Kolejne kroki skierujemy do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej (12.00). Doskonałe położenie
i doświadczenie zespołu filharmonii gwarantuje wzorcowe przeprowadzenie każdej konferencji.

O godzinie 13.00 zapoznamy się z wnętrzami i ofertą Centrum Stocznia Gdańska. To niezwykłe miejsce, które nawiązuje mocno do wspaniałych, stoczniowych tradycji Gdańska i doskonale wpisuje się w jego historię.

Wyprawę zakończymy wizytą w Europejskim Centrum Solidarności około 14.00.
To nowoczesny obiekt, o wyjątkowej architekturze, przybliżający gościom i mieszkańcom najnowszą historię Polski i Gdańska. Jego unikatowe wnętrza wiele razy gościły konferencje, spotkania czy warsztaty.

Study tour zakończymy około 15.00.

Katalogi zawierają wiele przydatnych informacji, ale przecież nic nie zastąpi osobistych odwiedzin obiektów i przekonania się na własne oczy dlaczego mogą sprawić aby nasze wydarzenie było absolutnie wyjątkowe.

Zapraszamy!