Aktualności

This is a single blog caption
16
Lut

Nowe Trendy w Turystyce z patronami branżowymi!

Miło nam poinformować, że MICE Poland, MeetingPlanner.pl oraz MPI Poland Chapter zostali partnerami branżowymi konferencji.

MICE Poland jest jedynym pismem w Polsce opisującym całą branżę, określaną jako meetings industry oraz wszystkie sektory jej przedstawicieli.
W magazynie ukazują się publikacje dotyczące zarówno rynku eventów, konferencji i kongresów, jak i incentive i podróży biznesowych. Podejmowane tematy ujęte są z perspektywy zlecających wydarzenia (event managerów, marketerów, planistów konferencyjnych w korporacjach, stowarzyszeniach i instytucjach), ich organizatorów (event managerów z agencji eventowych, incentive, PCO, DMC) oraz podwykonawców, świadczących wszelkiego rodzaju usługi, niezbędne w realizacji eventów.

MICE Poland przedstawia relację na linii klient – agencja – dostawcy usług oraz prezentuje światowe trendy i raporty, dotyczące tego rynku.

MeetingPlanner.pl to innowacyjny portal adresowany do przedstawicieli rynku ( MICE ). Misją jest dostarczanie aktualnej i rzetelnej informacji, wdrażanie unikalnych narzędzi wspierających sprzedaż grupowych miejsc hotelowych i pakietów konferencyjnych, a także inicjowanie działań mających na celu integrację środowiska branżowego. MeetingPlanner.pl stanowi także platformę wymiany opinii oraz efektywnej komunikacji pomiędzy przedstawicielami przemysłu spotkań. Ambicją autorów tego projektu jest to, by MeetingPlanner.pl rejestrował wszystkie ważne wydarzenia i trendy zachodzące na tym rynku, a także wspierał i promował istotne inicjatywy mające na celu integrację środowiska branży spotkań w Polsce.

MPI – Meeting Professionals International-  największe globalne stowarzyszenie skupiające profesjonalnych organizatorów spotkań. Założone w 1972 roku stowarzyszenie MPI wierzy, że planiści i organizatorzy spotkań i eventów odgrywają decydująca rolę w kreowaniu sukcesu w biznesie. Dlatego też MPI zapewnia swoim członkom wsparcie w zawodowym rozwoju, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów i pozwala być częścią fascynującej społeczności branżowej.