NOWE TRENDY W TURYSTYCE 2020 #ntt20

Gdańsk / 3 kwietnia 2020

Nowe Trendy w Turystyce 2020 już za

Onet Rano

W tym roku naszym partnerem medialnym był Onet. Przygotował 299 odcinek Onet Rano o nas i naszym pięknym mieście. 

Tak było na konferencji NTT19

NTT

Scena główna

Warsztaty

Konkurs TTA

Strefa wystawcy

Bankiet

Już 10, a wciąż Nowe!

Europejskie Centrum Solidarności
Plac Solidarności 1, 80-863 Gdańsk
+48 58 305 70 80kontakt@trendywturystyce.pl

Hotele Partnerskie

Nowe Trendy w Turystyce obchodzą w tym roku okrągły jubileusz – to już 10 raz spotkamy się w gronie branży turystycznej, aby dzielić się doświadczeniami, pozyskać cenną wiedzę i nawiązać nowe kontakty. Będą z nami praktycy i teoretycy – managerowie i pracownicy wszystkich szczebli. Podobnie jak w zeszłych latach miejscem naszej konferencji będzie Europejskie Centrum Solidarności, które ugości nas 29 marca.

NTT to konferencja, która na stałe już wpisała się w kalendarz ważnych wydarzeń turystycznych na mapie naszego kraju. Jest to spotkanie, w którym udział bierze ok. 500 osób. W jego ramach odbywają się m.in. prelekcje, panele, warsztaty i wykłady, prowadzone przez najlepszych w swoich dziedzinach specjalistów z Polski i zagranicy.

W tym roku w programie znajdziemy takie tematy jak: Marketing Nieoczywisty, Marketing Kierunku, Statystyki, Nowe Technologie, Zarządzanie, a także liczne warsztaty i spotkania. Swoimi doświadczeniami podzielą się z nami eksperci branży, m.in. Jacek Kotarbiński, Piotr Bucki, Magdalena Pawłowska, Wioletta Hamerska i Magdalena Kachniewska. Warto dodać, że jednym z naszych gości będzie także znany i lubiany podróżnik kulinarny – Robert Makłowicz.

Wydarzenie koncentruje się przede wszystkim na najnowszych trendach, jakie w danym roku występują w branży turystycznej. Konferencja stwarza możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań oraz niesztampowych akcji i pomysłów, które pozwalają wygenerować jeszcze większy ruch turystyczny oraz lepiej obsługiwać gości.

Wierzę, że podobnie jak w minionych latach, udział w konferencji uznacie Państwo za strzał (tym razem dosłownie) w 10!

IX GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI

FREE TIME FESTIWAL

28 marca 2019 odbędzie się:

GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to organizowane nieprzerwanie od 2003 roku spotkania przedstawicieli świata nauki, biznesu, władz rządowych i samorządowych oraz organizacji pozarządowych branży turystycznej.

Więcej informacji na stronie www.gremium.forumturystyki.pl

6 – 7 kwietnia odbędzie się:

FREE TIME FESTIWAL  czyli to bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny. 8 stref tematycznych: Turystyka, Miasto Gdańsk, Sport i aktywny styl życia, Kajak Expo i sporty wodne, Kultura i nauka, Świat dziecka, Strefa Prezentacji do tego kompleksowy przewodnik po atrakcjach turystycznych…

Więcej informacji na stronie www.freetimefestiwal.amberexpo.pl 

Patronaty honorowe

 

 

PARTNER STRATEGICZNY

 

 

PARTNERZY

 

 

GŁÓWNY PARTNER MEDIALNY

 

 

Patronaty medialne

 

 

Patronaty branżowe

Nowe Trendy w Turystyce - dobrze tu wrócić!

Konferencja Nowe Trendy w Turystyce to największe wydarzenie w Polsce skupiające branżę turystyczną. Co roku nadajemy nowy kierunek turystyce w Europejskim Centrum Solidarności  – miejscu spotkań i dialogu współczesnego. Zobacz dlaczego dobrze tu wrócić.

NOWE TRENDY W TURYSTYCE Zdaniem ekspertów

Jestem pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu organizacji z punktu widzenia prelegenta; wszystko było doskonale zaplanowane, informacje były przekazywane na bieżąco i czułam się bardzo „zaopiekowana” w całym procesie, aż do ostatniej minuty po wystąpieniu.

Violetta Hamerska, Ekspert jakości usług i psychologii obsługi gości w hotelach i restauracjach

Miałam już po raz drugi przyjemność współpracować Gdańską Organizacją Turystyczną jako prelegent i jako prowadząca warsztaty w czasie Konferencji Nowe Trendy w Turystyce. To co wydaje mi się cenne dla uczestników, to staranny dobór osób zapraszanych do współpracy w tym przedsięwzięciu – znajdowanie ekspertów w swoich dziedzinach, tematów wspierających biznesowo i menedżersko. Sama byłam rekrutowana do projektu bardzo starannie – oceniana w kontekście adekwatności merytorycznej i osobowościowej dla działań organizacji, jednocześnie był to dobry kontakt aby poznać oczekiwania i profil odbiorcy/uczestnika konferencji.

Iwona Bobrowska-Budny, Doświadczony trener biznesu, Talent Management Mentor

Konferencja Trendy w Turystyce to klasa sama dla siebie.
Fantastyczna ogranizacja, transport z lotniska, na lotnisko, hotele, sale wykładowe – wszystko zapięte na ostatni guzik. Dobór prelegentów również z najwyższej półki. Najważniejszym elementem byli głodni wiedzy uczestnicy szkoleń i prelekcji. Było mi bardzo miło gościć w charakterze prowadzącego jeden z warsztatów. To był mój drugi udział w Trendach i tak jak za pierwszym razem było wspaniale

Łukasz Żelezny, SEO Speaker, London

Bardzo merytoryczne i profesjonalne wydarzenie dla branży turystycznej! Śmiało możemy powiedzieć, że to konferencja a wręcz kongres, na którym po prostu musimy być obecni! Wybitni prelegenci, doskonała organizacja wydarzenia, a co najważniejsze niesamowita pigułka wiedzy – a to tylko wybrane moje spostrzeżenia! Najwyższa pora, aby zarezerwować termin w kalendarzu na kolejną edycję, która odbędzie się 6 kwietnia 2018! Do zobaczenia czyli #pakujciesiedogdanska!

Dagmara Plata - Alf, CEO Hotel Media Group

Lokalizacja

Tak było w 2018