Aktualności

This is a single blog caption
16
Lut

Rywalizuj z najlepszymi. Ruszyła rejestracja na  konkurs „Tourism Trends Awards”!

Zapraszamy do rywalizacji w konkursie „Tourism Trends Awards”, którego zwycięzcy otrzymają prestiżowe wyróżnienie i dostaną możliwość zaprezentowania się podczas konferencji przed wszystkimi uczestnikami (a spodziewamy się ponad 400 osób!).

Organizatorzy przygotowali aż 4 kategorie: Kreacja Graficzna Wydarzenia, Nowości na Rynku, Użyteczność Strony Internetowej oraz Media Społecznościowe.
Do udziału w konkursie zachęcamy małych i dużych, zrzeszonych w sieciach i działających na własną rękę, hotelarzy i przewodników, agencje kreatywne i biura podróży – wszystkich, którzy ciągle rozwijają się w odpowiedzi na trendy i potrzeby rynku.
Aby wystartować w konkursie wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie www.trendywturystyce.pl

Następnie, na podstawie zgłoszeń, jury wytypuje grupę wyróżnionych, których zaprosimy do drugiego etapu konkursu. Wybranych poprosimy o zaprezentowanie swoich działań w dowolnej formie (film, prezentacja, itp.). Finalnie jury wyłoni po trzech najlepszych uczestników w każdej z kategorii. To właśnie oni będą mieli możliwość zaprezentowania się przed wszystkimi uczestnikami Konferencji NTT podczas trzy-minutowego wystąpienia.

Zarejestruj się już dziś. Szczegóły na: www.trendywturystyce.pl/konkurs-tta-2016/