Bankiet wieczorny

Udział w bankiecie jest płatny. Wybierając Full Pakiet masz gwarantowany udział w bankiecie. Jeśli nie wybrałeś opcji Full Pakiet możesz dokupić bankiet TUTAJ.

Po konferencji spotykamy się podczas nieformalnego wieczoru. Będzie to wspaniała okazja, żeby podsumować konferencję i zacieśnić nowe relacje. Spotykamy się w Browarze PG4 w Craft Beer Central Hotel – miejscu inspirowanym historią.

Craft Beer Central Hotel

Craft Beer Central Hotel to butikowy obiekt mieszczący się w zabytkowym budynku sąsiadującym z Dworcem PKP. Nawiązując do historii miejsca, powstały wnętrza inspirowane jego przeszłością.

Wysoki standard łączący dawną elegancję i wysmakowaną aranżację sprawia, że Goście czują się tu wyjątkowo dobrze. Zabytkowe wnętrze odresturowane z nutką współczesności daje poczucie komfortu i kameralności. Craft Beer Central Hotel to połączenie dawnej świetności miejsca i nowoczesnej elegancji w ekskluzywnej formie.

Do dyspozycji Gości oddajemy 39 pokoi łącznie z dwoma Apartamentami (Jopen, Faro) oraz restauracje mieszczącą do 300 osób.

Centralne położenie hotelu gwarantuje idealny dostęp do wszystkich atrakcji miasta, dworca kolejowego oraz komunikacji miejskiej.

Browar PG4

Restauracja wraz z browarem zlokalizowane w zabytkowych wnętrzach zachęcają do delektowania się zarówno urokliwym klimatem miejsca, pysznym jedzeniem jak i warzonym na miejscu piwem.

Produkcją piwa zajmuje się Johannes Herberg – niemiecki piwowar – który mieszka w Gdańsku a pochodzi z niemieckiego miasta Żytawa. Na miejscu warzone jest kilka rodzajów piw, w zależności od sezonu.

O doznania smakowe dba szef kuchni-Przemysław Formela. Karta bogata jest w specjały kuchni polskiej z dodatkiem dziczyzny. Wszystko na naturalnych, wysokiej jakości produktach. Goście mogą zobaczyć przygotowywane dania dzięki otwartej kuchni.

Restauracja znajdująca się na dwóch poziomach i jest w stanie pomieścić do 300 osób jednocześnie. Oprócz obsługi Gości indywidualnych organizowane są także imprezy firmowe, integracje oraz przyjęcia okolicznościowe.

Browar PG4 to obowiązkowy punkt na mapie Trójmiasta. Więcej informacji na www.pg4.pl.

To właśnie w tym wyjątkowym miejscu spotkamy się wieczorem 6 kwietnia na bankiecie po konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

Co dla Was przygotował nasz partner

  • Podpłomyki wegetariańskie na cieście drożdżowym
  • Roladki z pieczonego indyka z musem ziołowym
  • Trufle z regionalnym serem i suszona śliwką
  • Terinna z kaczki z orzechami
  • Zapiekany camembert z morelą
  • Szynka wiejska z musem borowikowym
  • Grzanki z humusem z ciecierzycy i pieczonej papryki
  • Crostini z wieprzowina bbqNapoje typu open bar
  • Woda, napoje gazowane
  • Wino białe oraz czerwone

Startujemy o godzinie: 19:00!