Zacznijmy od przyszłości

Wodny Świat to nasza przyszłość!

Tak przynajmniej było w przypadku niezapomnianego filmu z Kevinem Costnerem. W Gdańsku Wodny Świat jest bliżej niż nam się wydaje i na szczęście nie chodzi o to, że zaleje nas morze…

Dzięki projektowi „Nautilus Gdańsk” już za kilka lat sami będziemy mogli odkrywać najprawdziwszy wodny świat, pełen egzotycznych zwierząt i roślin. Wszystko w oceanarium, zaledwie 4 kilometry od centrum Gdańska. Jak wpłynie to na rozwój miasta a zwłaszcza turystyki?

O najnowszej, planowanej w Gdańsku inwestycji, opowie prezes PFI Future Marek Nowara, który tym samym zapoczątkuje dyskusję, na temat tego, jak Gdańsk i każde inne miasto, mogą zyskać dzięki podobnym projektom.

W panelu zobaczymy również Z-cę Prezydenta Miasta Gdańska ds. polityki gospodarczej – Aleksandrę Dulkiewicz, która przedstawi temat z perspektywy samorządowej.

Niezwykle ważnym uzupełnieniem tych dwóch głosów, będzie trzeci panelista – dr Krzystof Celuch, który poruszy tematy zaangażowania branży spotkań w wykorzystanie nowoczesnych obiektów oraz występujących w niej, najaktualniejszych trendów.