ZARZĄDZANIE TALENTAMI (nie) Tylko dla Orłów

Zgrana drużyna to podstawa – wie o tym każdy. Nie ważne czy pracujemy w „open space”, czy z Clintem Eastwoodem zdobywamy niemiecką fortecę w górach. Zbiór indywidualności, z największymi nawet talentami i wiedzą, traci lwią część swojej skuteczności, jeśli nie jest zgranym zespołem. O tym jak taki zespół budować oraz jak go utrzymać i pomóc w realizacji osobistych celów każdego członka, opowiemy podczas panelu Zarządzanie Talentami.

15:50-16:20 Piotr Bucki / Wykładowca, strateg, researcher i badacz trendów

Masz 168 godzin, świadomie je wykorzystaj – jak być panem swojej uwagi, czasu i motywacji w świecie ciągłych bodźców

Masz 168 godzin w tygodniu. Co z nimi robisz? Czy wiesz jak spędzasz czas? A może masz tylko iluzję i wrażenie, że czas ucieka. Pora coś z tym zrobić. NIE uczyć się zarządzania czasem, ale uczyć się świadomego, uważnego, rozważnego korzystania z czasu. Z każdej chwili. Tak, by doprowadzić do sytuacji, gdy każda minuta będzie twoim świadomym wyborem. Nie nauczę cię sztuczek, bo w nie nie wierzę. Wierzę w naukę i naukowe sposoby szlifowania rzeczywistości. Nie dowiesz się więc niczego o wielozadaniowości i wyskrobywaniu minut w ciągu dnia. Dowiesz się wiele o tym, co jest ważne dla ciebie. I jak na to znaleźć świadomie czas.

 

 

 

16:20-16:50 – Panel dyskusyjny –  Moderator: Anna Strzałkowska, Sylwia Gadomska, Piotr Bucki

Dream team – pozwól sobie być innym, pozwól innym być sobą.

Dyskusja o  współpracy w pracy, biorąc pod uwagę różnice charakterów, osobowości, temperamentów i stylu  działania. A także o tym, jak życie osobiste może wpłynąć na życie zawodowe  oraz  jak zachować  balans praca- życie osobiste.