Julia Izmałkowa

Założycielka i CEO IZMAŁKOWA

Biografia

Julia Izmałkowa – założycielka i CEO IZMAŁKOWA, pierwszej w Europie agencji badawczej specjalizującej się w pozadeklaracyjnych badaniach etnograficznych, dzięki którym firmy i marki odkrywają strategiczne insighty wykorzystywane do tworzenia unikalnej komunikacji, innowacyjnych produktów oraz przyjaznej kultury organizacji. Psycholog, wykładowca, power speaker. Jej wystąpienia na międzynarodowych konferencjach biją rekordy popularności i są najlepiej ocenianymi prelekcjami w agendzie. Jako jedyna Polka w historii wystąpiła jako speaker na najważniejszych konferencjach branżowych m.in. Cannes Lions, Spikes Asia, Festival of Marketing.
Na swoim blogu – http://www.myflirtwithreality.com/pl/  –  promuje psychologię poprzez historie swoje i ludzi z całego świata. Rocznie jako #TravellingCEO odbywa około 50 lotów, jeżdżąc po świecie i prowadząc badania, wykłady i szkolenia dla  marek z listy FORTUNE 500.

Julia Izmałkowa / Truth is better thab trends

?‍?Co łączy Julia Izmalkowa z branżą turystyczną?? Przekonacie się przyjmując to zaproszenie.⤵ ⤵Widzimy się już 6 kwietnia❗ z Izmałkowa – agencja badawcza specjalizująca się w psychologii kłamstwa #ntt2018

Opublikowany przez Nowe Trendy w Turystyce na 7 marca 2018

Panele w których bierze udział: Julia Izmałkowa

Marketing nieoczywisty kontratakuje.

09:45-11:15
Scena Główna