W Study Tour mogą wziąć udział tylko osoby zarejestrowane na konferencję!

Study Tour 1
Poznaj Gdańsk od strony wody z Premium Yachting

Termin: 30.03.2019

Niesamowite doświadczenia na pokładzie jachtu, miasto z zupełnie nowej perspektywy, cały dzień wrażeń turystycznych w Gdańsku. Zapraszamy na niezwykły rejs w ramach „study tour” konferencji Nowe Trendy w Turystyce. Udział w rejsie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona ponieważ jacht może jednorazowo zabrać 8 osób (organizatorzy zaplanowali 3 tury rejsu).

Gdańsk zawdzięcza swoją barwną historię, pozycję i wielkie zainteresowanie MORZU! To właśnie dzięki jego morskiej tradycji jest tyle niesamowitych miejsc do zobaczenia i zwiedzanie zarówno historycznych jak i nowoczesnych. Z Premium Yachting macie okazję do poznania Gdańska od wody na pokładzie pięknego jachtu pełnomorskiego. Zabierzemy Was w podróż po industrialnych okolicach stoczni, pięknym Głównym Mieście, przepłyniemy pod ikoną Miasta – zabytkowym drewnianym Żurawiem.

Zapraszamy na pokład!

I rejs,

Start Targ Rybny pobliżu kładki na Ołowiankę

godzina 10:00

Zwiedzanie Westerplatte 1h

Powrót łodzią – 12:15

II rejs,

Start Targ Rybny pobliżu kładki na Ołowiankę

godzina 11:30

Zwiedzanie Westerplatte 1h

Powrót 13:15

Zarejestruj się

Gdańsk od strony wody: poprzednie edycje!

Płynęliśmy z Premium Yachting

Partnerem konferencji NTT2019

Projekt, który powstał aby móc odkrywać Trójmiasto od strony wody.  W naszej  flocie posiadamy m.in.: ekskluzywne jachty Jeanneau Sun Odyssey 42, nowoczesne łodzie motorowodne typu Galeon HTC, imponujące żaglowce. Organizujemy wyjątkowe imprezy żeglarskie: rejsy korporacyjne i rekreacyjne, rejsy motywacyjne i eventy dla firm. Jesteśmy doskonałym uzupełnieniem  konferencji  i spotkań biznesowych realizowanych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, realizując rejsy między miastami, a szukającym więcej emocji zaproponujemy regaty.  Nasza oferta jest propozycją dla ludzi i firm  szukających niecodziennej atrakcji, lubiących komfort i dbających o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Dzięki posiadaniu własnej floty jachtów jesteśmy również w stanie sprostać niestandardowym wymaganiom  klientów. Planujesz wyjazd lub imprezę w Trójmieście? Zapraszamy do współpracy!

Premium Yachting zaprasza na wodę!

Rejsy, Regaty, Imprezy, Zabawa, Emocje, Integracja, Spotkania. Zapraszamy na żeglarskie imprezy i wodne atrakcje w Trójmiescie! Załoga Premium Yachting jest do Waszej dyspozycji. Sezon 2017 w Sopocie, Gdańsku i Gdyni zaczynamy już od kwietnia. Planujesz wydarzenie nad morzem? Sprawdź nas: kontakt@premiumyachting.pl lub 600034174

Opublikowany przez Premium Yachting na 18 styczeń 2017
Premium Yachting
Kontakt:

e-mail: kontakt@premiumyachting.pl
telefon: 600 034 174
www.premiumyachting.pl

Study Tour 2
Rowerem przez Gdańsk

Termin: 30.03.2019

Poznaj Gdańsk z perspektywy roweru z Poland by Locals! Zapraszamy na 3 godzinną wycieczkę, z dwoma przewodnikami oraz lokalnym poczęstunkiem na trasie dla całej grupy.  Udział w wycieczce jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona ponieważ, w jednej turze może wziąć udział 15 osób.

Lubisz jeździć na rowerze i poznawać nowe okolice? Zapraszamy na wycieczkę rowerową, w czasie której poznasz najciekawsze miejsca w sercu Gdańska. Bez względu na wiek i kondycję, możesz przyłączyć się do naszego zwiedzania – teren jest płaski i jeździ się po nim bardzo przyjemnie. Ruszaj z nami w trasę poza utartymi szlakami. Odkryjemy przed Tobą Główne Miasto, opowiemy Ci o jego zabytkach i zapuścimy się w zrewitalizowane rejony dzielnicy Dolne Miasto. Tam, wśród zieleni, kanałów i  pięknej architektury posłuchasz o niezwykłych tajemnicach tej części miasta. Rowerem dojedziemy też do Stoczni Gdańskiej gdzie w industrialnej przestrzeni z charakterystycznymi żurawiami w tle usłyszysz wciąż żywą i dumną historię Solidarności i walki o wolną Polskę. Trasa usiana jest licznymi przystankami w naszych ulubionych lokalnych miejscach.

 
Poland by Locals
Kontakt:

e-mail: contact@polandbylocals.com
telefon: +48 537 168 775
www.polandbylocals.com

Study Tour zacznie się o 10:00 30.03
Zbiórka: House of Bikes ul. Ogarna 119

Planowana trasa wycieczki:

– ul. Długa i Długi Targ
– ul. Piwna (historia gdańskiego piwowarstwa)
– Bazylika Mariacka wraz z wieżą
– ul. Mariacka (Polski bursztyn najlepszy)
– Żuraw i Długie Pobrzeże
– Wyspa Spichrzów
– Dolne Miasto i wspięcie się na Bastion Żubr
– trasa wzdłuż Opływu Motławy (PitStop)
– Szafarnia I Ołowianka
– Muzeum Poczty Polskiej
– Stocznia Gdańska z wejściem na taras widokowy ECS i salą BHP
– Poszukiwanie grobu Jana Heweliusza
 

Rowery zapewnia House of Bikes

House of Bikes to przede wszystkim pasjonaci rowerowi, którzy uwielbiają ten sport i chcą zarażać swoją pasją innych. W naszym sklepie znajdziecie nie tylko rowery i części rowerowe. W ofercie mamy doskonały serwis, wypożyczalnie i przechowalnie rowerów, a także wiele akcesoriów i zabawek związanych z tym sportem.

W House of Bikes znajdziecie między innymi rowery młodej, polskiej firmy Monteria, która zaskakuje genialną jakością sprzętu, zaskakującym designem i ogromnym wyborem.

Jesteśmy bardzo młodą firmą, jednak zależy nam przede wszystkim na tym, aby budować długotrwałe relacje z klientami, którzy do nas przychodzą. Jakość zarówno naszego sprzętu jak i serwisu jest i zawsze będzie na najwyższym poziomie – stawiamy bowiem przede wszystkim na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Study Tour 3
Szlakiem gdańskich obiektów konferencyjnych

Termin: 30.03.2019

Gdańsk,  przechodzi obecnie prawdziwy boom inwestycyjny, ma się czym pochwalić jeśli chodzi o obiekty konferencyjne – pokaźną i różnorodną bazą hotelową oraz wieloma miejscami idealnymi do organizacji konferencji, w tym coraz więcej „unique venues”. Wystarczy wymienić rozpoznawalne w całej Polsce i coraz częściej Europie, imponujące Europejskie Centrum Solidarności – gospodarza konferencji Nowe Trendy w turystyce 2018, nowoczesny Teatr Szekspirowski czy najpiękniejszy w Polsce stadion w Letnicy. Study Tour został tak zaplanowany, aby na jego trasie znalazły się najważniejsze obiekty konferencyjne naszego miasta. 

Study Tour – obiekty konferencyjne.

30 marca 2019. Godz. 9.30 – 13.00

9.00 – Gdański Teatr Szekspirowski

10.10 – Muzeum II Wojny Światowej

11.15 – Centrum AmberExpo

12.10 – Olivia Star (najwyższa wieża w kompleksie Olivia Business Centre)

13.00 – zakończenie programu

Zarejestruj się

Study Tour 4 Szlakiem II Wojny Światowej oraz Wolnego Miasta Gdańsk

Podróż wyjątkowa, jak wyjątkowy jest autobus, którym będziemy podróżować. Oryginalny, odrestaurowany, przedwojenny wehikuł pozwoli nam przenieść się w czasy Wolnego Miasta Gdańsk. Okresu w burzliwej historii naszego miasta, kiedy stanowiło ono odrębną formę administracyjną, tak zwane państwo – miasto. Nasza wyprawa w czasie obejmować będzie lata dwudziestolecia między wojennego oraz okres II Wojny Światowej. Jednak, żeby dobrze zrozumieć owo zagadnienie, przeniesiemy się jeszcze dalej w czasie – do złotego wieku potężnego portu oraz destrukcyjnych rozbiorów Polski.

Podczas podróży odwiedzimy miejsca wyjątkowe – pomniki historii świadczące o potędze Gdańska oraz o jego wielokulturowości.

Na naszej trasie zwiedzania Gdańska mamy kilka przystanków.

Jednym z nich jest Gdańska Stocznia. Opowiemy Państwu o dwóch potężnych zakładach stoczniowych: Stoczni Cesarskiej i Stoczni Schichaua, których pozostałości stanowią nasze unikalne dziedzictwo.

Przejdziemy się również wąskimi i tajemniczymi uliczkami Głównego Miasta w Gdańsku. Opowiemy Państwu o życiu w Wolnym Mieście Gdańsk przed wybuchem II Wojny Światowej, o relacjach między różnymi narodowościami zamieszkującymi miasto: Niemcami, Polakami i Żydami. Opowiemy również o losach miasta podczas II Wojny Światowej i jej końcu, o wielkiej ewakuacji i ogromnych ludzkich tragediach.

Na naszej trasie nie mogłoby zabraknąć Westerplatte, symbolicznego miejsca rozpoczęcia II Wojny Światowej oraz symbolu heroicznej walki polskich na frontach II Wojny Światowej.

Niedaleko nam już stąd do Twierdzy Wisłoujście – unikalnego zabytku klasy światowej. Warownia broniła dostępu do portu w Gdańsku już od XV wieku. Jest przykładem rozwoju architektury wojennej na przestrzeni wieków. Jest symbolem potęgi naszego miasta i świadkiem wielkich wojen na przestrzeni wieków. Nierozerwalnie związana z niełatwą historią Gdańska.

Study Tour V | Food Tour na pokładzie Bowke Cruises

ROK 1909, DO GDAŃSKA PRZYPŁYWAJĄ KUPCY I MARYNARZE Z CAŁEGO ŚWIATA aby rozwijać swój handel. Jednym z mieszkańców tego portowego miasta jest słynny Gdański Bowke. To właśnie ten rzezimieszek odkrył pokład naszego statku, wykradając beczki i antałki z mocniejszymi trunkami.

To tutaj zatrzymał się czas, gdzie możesz poczuć się jak za dawnych lat, skosztować wyśmienitych polskich przekąsek oraz degustować regionalne alkohole. To właśnie u nas zaczyna się pływająca legenda Gdańskiego Bowke.

Na pokładzie Bowke Cruises serwujemy Państwu nie tylko niezapomniane chwile, ale również znakomite przekąski i lokalne trunki, które zaspokoją apetyt nawet tych najbardziej spragnionych kulinarnych wrażeń.

Miasto Gdańsk z zupełnie innej perspektywy. Wyjątkowe rejsy z zabytkowym Gdańskiem w tle, Stocznia Gdańska, Twierdza Wisłoujście – Muzeum Gdańska, Westerplatte, Gdańsk, Poland to tylko część z naszych rejsowych destynacji.

Zarejestruj się

Rejs po Motławie z degustacją:

3 x 150 ml ( jasne / ciemne / pszeniczne ) oraz formy degustacyjnej przystawek Gdańskiego Bowke

Liczba osób: 11

Czas zwiedzania: 1h

Start: Targ Rybny (koło Hotelu) 10:30

Zarejestruj się