W Study Tour mogą wziąć udział tylko osoby zarejestrowane na konferencję!

Study Tour 1
Poznaj Gdańsk od strony wody z Premium Yachting

Termin: 07.04.2018

Niesamowite doświadczenia na pokładzie jachtu, miasto z zupełnie nowej perspektywy, cały dzień wrażeń turystycznych w Gdańsku. Zapraszamy na niezwykły rejs w ramach „study tour” konferencji Nowe Trendy w Turystyce. Udział w rejsie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona ponieważ jacht może jednorazowo zabrać 8 osób (organizatorzy zaplanowali 3 tury rejsu).

I rejs, godzina 10:00, zakończenie godz. 13:00 (brak miejsc, rejestracja zamknięta)

II rejs, godzina 11:30, zakończenie 14:30  (brak miejsc, rejestracja zamknięta)

III rejs, godzina 13:00, zakończenie 16:00 (brak miejsc, rejestracja zamknięta)

Gdańsk zawdzięcza swoją barwną historię, pozycję i wielkie zainteresowanie MORZU! To właśnie dzięki jego morskiej tradycji jest tyle niesamowitych miejsc do zobaczenia i zwiedzanie zarówno historycznych jak i nowoczesnych. Z Premium Yachting macie okazję do poznania Gdańska od wody na pokładzie pięknego jachtu pełnomorskiego. Zabierzemy Was w podróż po industrialnych okolicach stoczni, pięknym Głównym Mieście, przepłyniemy pod ikoną Miasta – zabytkowym drewnianym Żurawiem, a cumować będziemy przy niesamowitej Twierdzy Wisłoujście. Podczas rejsu przewodnik po Gdańsku oraz nasz wykwalifikowany skipper opowiedzą Wam ciekawostki morskie i historyczne, a dla wszystkich zaserwujemy rozgrzewającą kawę i herbatę, aby podróż miała, dosłownie, doskonały smak. 

W ramach rejsu czeka Was 1,5h zwiedzania Twierdzy Wisłoujście z przewodnikiem.

Zapraszamy na pokład!

Study tour – Gdańsk od strony wody

7 kwietnia 2018

I rejs, godzina 10:00

09:50 – zbiórka przy Kładce na Ołowiankę

(od strony ulicy Wartkiej, tutaj)

13:00 – powrót na miejsce staru

II rejs, godzina 11:30

11:20 – zbiórka przy Kładce na Ołowiankę

(od strony ulicy Wartkiej, tutaj)

14:30 – zakończenie

III rejs, godzina 13:00

12:50 – zbiórka przy Kładce na Ołowiankę

(od strony ulicy Wartkiej, tutaj)

16:00 zakończenie

Gdańsk od strony wody: jak było rok temu?

Twierdza Wisłoujście

Fortyfikacja zlokalizowana u ujścia Wisły do Morza Bałtyckiego. Przez wieki chroniła Gdańsk przed atakiem od strony morza, wskazywała drogę do portu oraz przyjmowała wielkich gości w swe mury. Jest jedną nielicznych twierdz nadmorskich na Bałtyku. Dawniej wizytowali ją królowie polscy – Zygmunt III, Władysław IV i Jan Kazimierz z dynastii Wazów, Jan III Sobieski, Stanisław Leszczyński, August III Sas. Sekretarz poselstwa króla Francji – Charles Ogier pisał: „Doskonała to bez ochyby warownia, pod której ochroną leży całe miasto Gdańsk, albowiem bez zezwolenia owej fortalicji nie może nic ani Wisłą w morze spłynąć, ani z morza wpłynąć do Wisły. Otaczają te fortalicje liczne kanały i fosy i liczne obwałowania najdokładniej wedle przepisów nowej sztuki wykonane.” Twierdza jest od 6 lat systematycznie restaurowana i zachwyci każdego, kto ją zobaczył.

Płynęliśmy z Premium Yachting

partnerem konferencji NTT2018

Projekt, który powstał aby móc odkrywać Trójmiasto od strony wody.  W naszej  flocie posiadamy m.in.: ekskluzywne jachty Jeanneau Sun Odyssey 42, nowoczesne łodzie motorowodne typu Galeon HTC, imponujące żaglowce. Organizujemy wyjątkowe imprezy żeglarskie: rejsy korporacyjne i rekreacyjne, rejsy motywacyjne i eventy dla firm. Jesteśmy doskonałym uzupełnieniem  konferencji  i spotkań biznesowych realizowanych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, realizując rejsy między miastami, a szukającym więcej emocji zaproponujemy regaty.  Nasza oferta jest propozycją dla ludzi i firm  szukających niecodziennej atrakcji, lubiących komfort i dbających o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Dzięki posiadaniu własnej floty jachtów jesteśmy również w stanie sprostać niestandardowym wymaganiom  klientów. Planujesz wyjazd lub imprezę w Trójmieście? Zapraszamy do współpracy!

Premium Yachting zaprasza na wodę!

Rejsy, Regaty, Imprezy, Zabawa, Emocje, Integracja, Spotkania. Zapraszamy na żeglarskie imprezy i wodne atrakcje w Trójmiescie! Załoga Premium Yachting jest do Waszej dyspozycji. Sezon 2017 w Sopocie, Gdańsku i Gdyni zaczynamy już od kwietnia. Planujesz wydarzenie nad morzem? Sprawdź nas: kontakt@premiumyachting.pl lub 600034174

Opublikowany przez Premium Yachting na 18 styczeń 2017
Premium Yachting
Kontakt:

e-mail: kontakt@premiumyachting.pl
telefon: 600 034 174
www.premiumyachting.pl

Study Tour 2
Rowerem przez Gdańsk

Termin: 07.04.2018

Poznaj Gdańsk z perspektywy roweru z Poland by Locals! Zapraszamy na 3 godzinną wycieczkę, z dwoma przewodnikami oraz lokalnym poczęstunkiem na trasie dla całej grupy.  Udział w wycieczce jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona ponieważ, w jednej turze może wziąć udział 15 osób (organizatorzy zaplanowali 2 tury wycieczki: godz. 10:00 oraz 14:00).

Lubisz jeździć na rowerze i poznawać nowe okolice? Zapraszamy na wycieczkę rowerową, w czasie której poznasz najciekawsze miejsca w sercu Gdańska. Bez względu na wiek i kondycję, możesz przyłączyć się do naszego zwiedzania – teren jest płaski i jeździ się po nim bardzo przyjemnie. Ruszaj z nami w trasę poza utartymi szlakami. Odkryjemy przed Tobą Główne Miasto, opowiemy Ci o jego zabytkach i zapuścimy się w zrewitalizowane rejony dzielnicy Dolne Miasto. Tam, wśród zieleni, kanałów i  pięknej architektury posłuchasz o niezwykłych tajemnicach tej części miasta. Rowerem dojedziemy też do Stoczni Gdańskiej gdzie w industrialnej przestrzeni z charakterystycznymi żurawiami w tle usłyszysz wciąż żywą i dumną historię Solidarności i walki o wolną Polskę. Trasa usiana jest licznymi przystankami w naszych ulubionych lokalnych miejscach.

 

Study Tour – Rowerem przez Gdańsk

7 kwietnia 2018 

1 tura, godz.10:00

9:50 – zbiórka przy Złotej Bramie, ul. Długa 1

10:00 – przejście na ul. Ogarną 119

(House of Bikes)

13:00 zakończenie na ul. Ogarnej 119

(House of Bikes)

2 tura, godz.14:00

13:50 – zbiórka przy Złotej Bramie, ul. Długa 1

14:00 – przejście na ul. Ogarną 119

(House of Bikes)

17:00 zakończenie na ul. Ogarnej 119

(House of Bikes)

 

Poland by Locals
Kontakt:

e-mail: contact@polandbylocals.com
telefon: +48 537 168 775
www.polandbylocals.com

Na trasie wycieczki znajdą się:

– ul. Długa i Długi Targ
– ul. Piwna (historia gdańskiego piwowarstwa)
– Bazylika Mariacka wraz z wieżą
– ul. Mariacka (Polski bursztyn najlepszy)
– Żuraw i Długie Pobrzeże 
– Wyspa Spichrzów
– Dolne Miasto i wspięcie się na Bastion Żubr
– trasa wzdłuż Opływu Motławy (PitStop)
– Szafarnia I Ołowianka
– Muzeum Poczty Polskiej
– Stocznia Gdańska z wejściem na taras widokowy ECS i salą BHP
– Poszukiwanie grobu Jana Heweliusza 
 

Rowery zapewnia House of Bikes

House of Bikes to przede wszystkim pasjonaci rowerowi, którzy uwielbiają ten sport i chcą zarażać swoją pasją innych. W naszym sklepie znajdziecie nie tylko rowery i części rowerowe. W ofercie mamy doskonały serwis, wypożyczalnie i przechowalnie rowerów, a także wiele akcesoriów i zabawek związanych z tym sportem.

W House of Bikes znajdziecie między innymi rowery młodej, polskiej firmy Monteria, która zaskakuje genialną jakością sprzętu, zaskakującym designem i ogromnym wyborem.

Jesteśmy bardzo młodą firmą, jednak zależy nam przede wszystkim na tym, aby budować długotrwałe relacje z klientami, którzy do nas przychodzą. Jakość zarówno naszego sprzętu jak i serwisu jest i zawsze będzie na najwyższym poziomie – stawiamy bowiem przede wszystkim na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Study Tour 3
Szlakiem gdańskich obiektów konferencyjnych

Termin: 07.04.2018

Gdańsk,  przechodzi obecnie prawdziwy boom inwestycyjny, ma się czym pochwalić jeśli chodzi o obiekty konferencyjne – pokaźną i różnorodną bazą hotelową oraz wieloma miejscami idealnymi do organizacji konferencji, w tym coraz więcej „unique venues”. Wystarczy wymienić rozpoznawalne w całej Polsce i coraz częściej Europie, imponujące Europejskie Centrum Solidarności – gospodarza konferencji Nowe Trendy w turystyce 2018, nowoczesny Teatr Szekspirowski czy najpiękniejszy w Polsce stadion w Letnicy. Study Tour został tak zaplanowany, aby na jego trasie znalazły się najważniejsze obiekty konferencyjne naszego miasta. 

Study Tour – obiekty konferencyjne.

7 kwietnia 2018. Godz. 9.30 – 14.00

9.20: Zbiórka pod Gdańskim Teatrem Szekspirowskim (wejście główne)

9.30 – 10.30: Gdański Teatr Szekspirowski – zapoznanie z obiektem

10.45 – 11.40: Polska Filharmonia Bałtycka

12.00 – 12.40: AmberExpo

13.00 – 14.00: Hotel Sheraton Sopot

AmberExpo

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A., to jedno z najnowocześniejszych centrów wystawienniczo-kongresowych w Europie, stwarzające możliwość organizacji różnorodnych wydarzeń gospodarczych, społecznych, naukowych, kulturalnych oraz sportowych o skali zarówno lokalnej, jak i międzynarodowej. W reprezentujących europejskie standardy trzech halach wystawienniczych (łącznie – 12 tys. m. kw.) oraz salach i salkach konferencyjnych. Międzynarodowe Targi Gdańskie realizują w ciągu roku niemal 100 wydarzeń.

Sheraton Sopot Hotel

Położony jest tuż przy plaży, obok najdłuższego drewnianego molo w Europie. Bliskość Bałtyku, plaży oraz słynnego deptaka Bohaterów Monte Cassino czynią z Hotelu Sheraton nie tylko wspaniałe miejsce wypoczynku, ale i idealną przestrzeń konferencyjną z wyjątkowym klimatem dla biznesu.

Gdański Teatr Szekspirowski

Gdański Teatr Szekspirowski oferuje przestrzenie na organizację kongresów, konferencji prasowych, uroczystych bankietów i innych wydarzeń. Przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań (otwierany dach czy system zapadni umożliwiający różne ustawienia Sali Głównej) oraz nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, można tu zorganizować niezapomniane wydarzenie.

Gdańskie Centrum Muzyczno-Kongresowe na Ołowiance Sercem GCMK

jest Sala Koncertowo-Kongresowa na blisko 1000 miejsc, którą zdobią sprowadzone z katedry lozańskiej, wspaniałe 95-głosowe organy. Oprócz głównej sali, na terenie Centrum znajduje się 8 mniejszych Sal (od 40 do 200 os.), dwukondygnacyjna restauracja, plac parkingowy na 5 tyś m2 (z możliwością ustawienia namiotu wystawienniczego) oraz Salon Gdański (w którym organizowane są bankiety i wystawy firm).