Wspólnie wyznaczyliśmy nowe trendy w turystyce!

Blisko 600 uczestników, pełne sale warsztatowe, kilkunastu wystawców oraz najlepsi eksperci – tak wyglądała kolejna edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce. Jedno z największych spotkań branży turystycznej w Polsce odbyło się w Europejskim Centrum Solidarności i trwało ponad 8 godzin. Zobaczcie skrót tego co się działo na filmie.

Sceny warsztatowe

Porozmawiajmy o miłości!

STW Znak to  przygoda ze sztuką. Ich przygoda z szeroko pojęta działalnością artystyczną trwa już ponad dwadzieścia pięć lat. Dajemy Wam artystów trójmiejskich tworzących wydarzenia artystyczne: festiwale plenerowe, spektakle teatralne, koncerty, szkolenia, plenery artystyczne dla firm. To co wyróżnia ich  na rynku, to fakt, że każda realizacja jest oparta na oryginalnym scenariuszu pisanym pod zamawiającego. Specjalne podziękowania dla tancerzy: Karolina Mackiewicz, Kasia Meller, Weronika Kosmus, Zuzia Waks, Martyna Woźnica, Artur Gołdysa oraz Dorota Jułkowska (choreografia), Janusz Gawrysiak (reżyseria).

15 - lecie Gdańskiej Organizacji Turystycznej

To już 15 lat minęło od chwili, kiedy pojawiła się Gdańska Organizacja Turystyczna! Stało się to możliwe m.in. dzięki osobom widocznym na poniższym, pamiątkowym zdjęciu. Podczas konferencji Nowe Trendy w Turystyce, symbolicznymi kompasami wyróżniliśmy te osoby, które podejmowały tę ważna decyzję lub miały swój wkład w powstanie GOT.

15 lat minęło i proszę. Z niewielkiego biura staliśmy się pełnoprawną Lokalną Organizacją Turystyczną działającą dla naszego miasta, a dzięki połączeniu z Gdansk Convention Bureau, także dla regionu. Najlepiej świadczy o tym liczba naszych członków – GOT zrzesza 142 podmioty! Aktywnie współpracujemy z pozostałymi organizacjami w Polsce a nasze wysiłki są doceniane i nagradzane (nasza ostatnia nagroda: MP Power 12 dla Łukasza Wysockiego w kategorii Convention Bureau).

Konkurs Tourism Trends Awards

Podczas konferencji Nowe Trendy w Turystyce wyłoniliśmy zwycięzców prestiżowego, branżowego konkursu Tourism Trends Awards. Z 3 finalistów, każdej z 4 kategorii, wybrano tych najlepszych a wyniki zostały ogłoszone podczas wieczornego bankietu. 

Napięcie sięgnęło zenitu o 19.30, kiedy poznaliśmy zwycięzców. W kategorii Debiut Roku najlepsza okazała się Fundacja „Ruszaj w Drogę”. W kategorii IT dla Turystki, bezkonkurencyjną ofertę przedstawiła QB Mobile. Najlepszy w kategorii Nowa Oferta Turystyczna okazał się Kazimierz-tour.pl – Eko-busiki Kazimierz Dolny, natomiast zwycięzcą kategorii Kampania Produktu Turystycznego został Kapitan Parawan z Darłowa.

Multimedalistą okazał się Kapitan Parawan, gdyż to właśnie ta firma otrzymała dodatkowe wyróżnienie – nagrodę publiczności.

Konkurs TTA 2017 - wręczenie nagród.

Study Tour - Gdańsk od strony wody!

Premium Yachting to sprawdzona formuła zabawy i integracji na wodzie. To doskonałe uzupełnienie spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń oraz imprez prywatnych, podczas których poznajemy Gdańsk oraz Trójmiasto od  strony  wody. W naszej flocie znajdują się  jachty, motorówki i żaglowce. Posiadamy  scenariusze na każde wodne wydarzenie od 30 min po cały dzień od 2 do 200 osób. Najważniejszy dla nas jest komfort, bezpieczeństwo i piękne wspomnienia gości.